Spolupráca obce Trenčianska Teplá s mestom Valašské Klobouky

fond

Projekt: „Za odpočinkem valašskou přírodou“
Předmětem projektu je výroba a instalace 9 ks odpočívadel. Odpočívadla v počtu 8 ks budou umístěna v obcích Sdružení obcí mikroregionu Valašské Klobucko a v partnerské obci Trenčianska Teplá. Projekt je realizován v letech 2022-2023.

Mezi aktivity projektu patří výroba a instalace 9 ks odpočívadel, propagační materiál. Ten bude obsahovat tipy na výlety pro cílovou skupinu. A dále QR štítek, který bude odkazovat na online nástroje.

Těmito aktivitami projekt reaguje na potřebu zpřístupnit cílovým skupinám informace o vhodných trasách, kudy se dostanou k vybraným kulturním a přírodním zajímavostem. Cílem je zvýšit atraktivnost kulturního a přírodního dědictví jak pro obyvatele, tak i návštěvníky příhraničních regionů.

Příjemcem dotace je Sdružení obcí mikroregionu Valašské Klobucko. Hlavním přeshraničním partnerem je obec Trenčianska Teplá.

Projekt „Za odpočinkem valašskou přírodou“, CZ/FMP/6c/08/113 byl podpořen v rámci Fondu malých projektů programu Interreg V-A Slovenská republika – Česká republika.

Realizace: 6/2022 – 2/2023

Celkové způsobilé výdaje: 30 819 EUR