Hľadáme dobrovoľníkov

Hľadáme dobrovoľníkov 1

Dajte o sebe vedieť všetci, ktorí ste ochotní priložiť ruku k dielu a osobne sa podieľať na skrášľovaní prostredia, v ktorom žijeme a zvyšovaní kvality života v našej obci. Poďme spoločne ukázať, že frlanie a kritika nie sú cesta k spolupatričnosti v obci.

LINK NA DOTAZNÍK

Po vyplnení a odoslaní tohto dotazníka Vás bude z obecného úradu kontaktovať koordinátor dobrovoľníkov, s ktorým si dohodnete konkrétne podmienky a rozsah výkonu Vašej dobrovoľníckej činnosti.

Dotazník  je k dispozícii aj v tlačenej forme pri vstupe do obecného úradu.

Aktivita sa realizuje v rámci napĺňania Priority č. 9 Komunitného plánu sociálnych služieb obce Trenčianska Teplá na roky 2021-2025.

Citát z publikácie Dobrovoľníctvo v samospráve - krok k aktívnym komunitám:

"Dobrovoľníctvo nemá slúžiť na nahrádzanie profesijných štruktúr ukladaných minimálnymi štandardmi služieb vo verejnom záujme, je však aplikovateľné tam, kde podmienky, v ktorých sú realizované služby, neumožňujú nájsť adekvátnu odpoveď."
Dátum vloženia: 25. 8. 2021 13:31
Autor: Referát stratégia a rozvoj, 032/6558217