Za odpočinkom valašskou prírodou

Podpis žiadosti o NFPNový projekt cezhraničnej spolupráce

Združenie obcí mikroregiónu Valašské Kloboucko oslovilo našu obec s ponukou partnerstva na projekte Za odpočinkem valašskou přírodou. Záver októbra a začiatok novembra sa teda niesol v duchu prípravy žiadosti o finančný príspevok z Fondu malých projektov programu cezhraničnej spolupráce INTERREG V-A SR-ČR.

Predmetom projektu je výroba a inštalácia 9 ks odpočívadiel. Osem odpočívadiel bude umiestnených  v obciach na území Združenia obcí mikororegionu Valašské Kloboucko a jedno na území našej obce, ako cezhraničnéh partnera projektu. V rámci projektu sa tiež plánuje propagačný materiál, ktorý bude obsahovať tipy na výlety. Týmito aktivitami projekt reaguje n potrebu sprístupniť informácie o zaujímavých turistických trasách.

Vytvorené: 8. 11. 2021
Posledná aktualizácia: 8. 11. 2021 13:52