Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?

Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok? 1

Darčeky pre našich seniorov putovali od dobrovoľníkov do obce prostredníctvom distribučného centra v Kultúrnom stredisku Trenčín - Juh. ĎAKUJEME!!!

Naši seniori v obci, ktorým sa poskytuje  terénna  opatrovateľská služba  sa stali v tomto predvianočnom čase súčasťou projektu „Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok“,  v rámci  ktorého ľudia  dobrovoľne  podľa svojho výberu napĺňajú krabice od topánok darčekmi pre seniorov. Krabicu následne zabalia do vianočného papiera a označia,  či ide o darček pre babičku alebo deduška.

Pekne zabalené balíčky obsahujú slané či sladké dobroty, teplé ponožky, papuče, krížovky, prípadne hygienické potreby, vymaľované pozdravy od darcov.

Balíčky si prevzali zamestnankyne opatrovateľskej služby od pani starostky JUDr. Mgr. Slavomíry Propperovej a  doručili do domácností  opatrovaným seniorom, seniori boli milo prekvapení a potešení.

Dátum vloženia: 22. 12. 2021 18:57
Autor: Referát sociálna politika a školstvo, 032/6558221