Voľné pracovné miesto - Vodohospodársky robotník

Voľné pracovné miesto - Vodohospodársky robotník 1Zamestnávateľ: Slovenský vodohospodársky podnik - odštepný závod Piešťany
Hlavná pracovná náplň: bežná údržba potokov (kosenie, odstraňovanie krovia, bežná údržba opevnení) v oblasti od Kolačanského potoka, Tepličky až po Kubranský potok v Trenčíne.

Slovenský vodohospodársky podnik, štátny podnik, Odštepný závod Piešťany hľadá do trvalého pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu vodohospodársky robotník, ktorý bude mať na starosti bežnú údržbu potokov (kosenie, odstraňovanie krovia, bežná údržba opevnení) v oblasti od Kolačanského potoka, Tepličky až po Kubranský potok v Trenčíne.

Bližšie informácie na tel. č. 0903 721 443, resp. elektronicky na: jarmila.maslova@svp.sk

Požiadavky:
  1. stredné odborné vzdelanie, 2 roky prax
  2. požadovaná práca s krovinorezom (vibrácie hluk)
  3. požadovaná flexibilita v možnosti presunu v rámci úseku
  4. preukaz na prácu s ručnou motorovou pílou vítaný
Ponúkame:
  1. pracovný čas 7,00-15,00 h, tzn. 37,5 hod za týždeň
  2. stravné vo výške 4,00 €/pracovná zmena na úseku
  3. mzda 5,00 €/hod (pri požadovanom vzdelaní a praxi)
  4. iné benefity v zmysle kolektívnej zmluvy (napr. navýšenie dovolenky o 1 týždeň)

Žiadosť so životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte na:
Slovenský vodohospodársky podnik, š.p.
OZ Piešťany
Nábrežie I. Krasku 3/834