Sobotné hudobné popoludnie

Dňa 14. augusta 2021 sa na obecnom trhovisku v Trenčianskej Teplej uskutočnilo sobotné hudobné popoludnie, ktoré oficiálnym slávnostným príhovorom otvorila starostka obce JUDr. Mgr. Slavomíra Propperová a prednostka obecného úradu Mgr. Zuzana Janišová.

Svojim hudobným výkonom sa predstavili Opatovskí harmonikári a taktiež nemohli chýbať ani naši chlapci z dychovej hudby Dobranka. Pre tých najmenších bolo pripravené sladké prekvapenie, maľovanie na tvár a tanečné súťaže o kopce zmrzliny od zmrzlinárne  Zadar.

Celú akciu moderoval a zabával nový kultúrny referent p. Jaroslav Žuffa, ktorý využil svoje skúsenosti z kultúrnych podujatí a rôznych eventov.

Ďakujeme všetkým zúčastneným, ktorí svojou účasťou podporili skvelú akciu našej obce.

Dátum vloženia: 25. 8. 2021 7:10
Autor: Referát kultúry; 032/6558 211