Rozhlas prostredníctvom e-mailu a SMS

Viac info

Buďte informovaní – služba Moje notifikácie v skúšobnej prevádzke

Prvým krokom k šíreniu oznamov obecného úradu, ktorý sme vykonali, je prepis hlásení obecného rozhlasu na internetovej stránke obce. Aktuálne oznamy  sú k dispozícii pre všetkých, ktorí si ich nemôžu vypočuť.

V súčasnosti sme možnosť prijímať dôležité oznamy rozšírili. Môžete ich prijímať prostredníctvom obľúbených textových aplikácií Viber, WhatsApp, Messenger, E-mailom a SMS.

V mesiacoch december, január, február bude prebiehať skúšobná prevádzka. Na konci tohto obdobia sa spoločne s používateľmi služby rozhodneme, či je to služba prospešná, či je efekt hodný nákladov a či nabehneme na platenú prevádzku.

Prihlásenie sa do zoznamu príjemcov je možné online prihlásením - navštívte webovú stránku: www.mojenotifikacie.sk/trencianskatepla, vyplňte bezplatný registračný formulár a potvrďte kliknutím na tlačidlo: ODOSLAŤ ÚDAJE. Následne postupujte podľa inštrukcií.

Pre starších spoluobčanov, ktorí nemajú vo svojom okolí nikoho, kto by ich do systému prihlásil, ponúkame možnosť zaregistrovať sa osobne – navštívte v čase úradných hodín sekretariát starostky obce a požiadajte o prihlásenie Vášho mobilného čísla do služby „Moje Notifikácie“.

Katarína Králiková, prednostka obecného úradu

Dátum vloženia: 10. 12. 2019 15:11