Obec Trenčianska Teplá opäť hľadá dobrovoľníkov

Po septembrovej výzve, sa na Vás opätovne obraciame so žiadosťou o pomoc.

V septembrovej výzve sa nám prihlásili dvaja dobrovoľníci. V aktuálnej situácii je potreba dobrovoľníckych kapacít enormná. Dajte o sebe vedieť všetci, ktorí ste ochotní zapojiť sa.

LINK NA DOTAZNÍK

Po vyplnení a odoslaní tohto dotazníka Vás bude z obecného úradu kontaktovať koordinátor dobrovoľníkov, s ktorým si dohodnete konkrétne podmienky a rozsah výkonu Vašej dobrovoľníckej činnosti.

Dotazník  je k dispozícii aj v tlačenej forme pri vstupe do obecného úradu.

Aktivita sa realizuje v rámci napĺňania Priority č. 9 Komunitného plánu sociálnych služieb obce Trenčianska Teplá na roky 2021-2025.

Citát z publikácie Dobrovoľníctvo v samospráve - krok k aktívnym komunitám:

"Dobrovoľníctvo nemá slúžiť na nahrádzanie profesijných štruktúr ukladaných minimálnymi štandardmi služieb vo verejnom záujme, je však aplikovateľné tam, kde podmienky, v ktorých sú realizované služby, neumožňujú nájsť adekvátnu odpoveď."

Dátum vloženia: 17. 3. 2022 13:37
Autor: Sekretariát, 032/6558 217