Materská škola bude otvorená pre deti pracujúcich rodičov

Obec Trenčianska Teplá ako zriaďovateľ škôl a školských zariadení rozhodla s účinnosťou od 11. do 15. januára 2021 o otvorení prevádzky Materskej školy v režime obmedzenom.

V súvislosti s opatreniami Vlády SR na zastavenie šírenia ochorenia COVID – 19 a na základe pokynu Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky zo dňa 04.01.2021 a Úradu verejného zdravotníctva

Obec Trenčianska Teplá ako zriaďovateľ škôl a školských zariadení

r o z h o d l a

s účinnosťou

od 11. januára 2021 do 15. januára 2021

o otvorení prevádzky Materskej školy na ulici J. Braneckého v režime obmedzenom len pre deti zákonných zástupcov pracujúcich v kritickej infraštruktúre a pre deti zákonných zástupcov, ktorým vyplýva z povahy práce, že nemôžu vykonávať prácu z domu a musia dochádzať do zamestnania v štandardnom mieste výkonu práce.

Dodržanie uvedených podmienok platí aj pre zákonných zástupcov detí z m. č. Dobrá, pre ktoré je k dispozícii Materská škola na ulici J. Braneckého v Trenč. Teplej.

Od  pondelka 11. januára sa žiaci na  1. stupni ZŠ a  2. stupni ZŠ vzdelávajú dištančne, teda z dôvodu zhoršenej epidemiologickej situácie na celom Slovensku zostávajú doma.

Od 11. januára do 18. januára 2021 bude vyplácaná pandemická OČR.

Súčasne upozorňujeme občanov, že podmienky nástupu do škôl sa môžu  meniť v závislosti od pandemickej situácie na Slovensku.

Ďakujeme za porozumenie.

Vytvorené: 7. 1. 2021