Obec Trenčianska Teplá
Trenčianska Teplá

Deti sa môžu bezpečne hrať

Správa o odstránení nedostatkov zistených pri pravidelnej ročnej kontrole multifunkčných a detských ihrísk

Správa o odstránení nedostatkov zistených pri pravidelnej ročnej kontrole multifunkčných a detských ihrísk

Obec Trenčianska Teplá si dala v zmysle platnej legislatívy spracovať kontrolu bezpečnosti multifunkčných a detských ihrísk a ich zariadení. Protokoly o vykonaných kontrolách stanovili nedostatky a závady na jednotlivých ihriskách. Boli to najmä chýbajúce prevádzkové poriadky a rôzne závady ohrozujúce bezpečnosť detí a športujúcich. Vykonané zásahy spočívali najmä v odstránení a výmene nebezpečných herných prvkov, prekrytí technických otvorov, nahradení drevených západok retiazkami a karabínam, osadenie umelého trávnika na dopadové plochy. Obec dala všetky detské a multifunkčné ihriská do stavu, kedy spĺňajú všetky požiadavky normy STN EN 1176-1.

Detské a multifunkčné ihriská na území našej obce sú teraz bezpečné pre našich najmenších a aj pre tých, ktorí ich sprevádzajú.

• pri Obecnom úrade
  • na Ul. A. Hlinku
  • Na Ul. Teplická
  • v areáli Základnej školy
  • v areáli futbalového ihriska
  • v miestnej časti Dobrá
  • 2x multifunkčné ihriská v areáli Základnej školy

Prikladáme zopár fotografií pred a po údržbe detských ihrísk. Prajeme Vám veľa radosti pri bezstarostných hrách a v prípade akéhokoľvek problému nám dajte vedieť na telefónne číslo  0910 226 105.

Mgr. Branislav Cvacho, prednosta OcÚ

Dátum vloženia: 1. 8. 2019 11:29
Autor: Správca Webu

Prezidentské voľby SR 2024

voľby prezidenta SR 2024

dnes, štvrtok 28. 3. 2024
mierny dážď 15 °C 9 °C
piatok 29. 3. mierny dážď 15/4 °C
sobota 30. 3. jasná obloha 22/9 °C
nedeľa 31. 3. oblačno 19/12 °C

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.